Про фірму

Ми спеціалізуємося в дистрибуції різноманітних вторинних матеріалів. Ми володіємо укріпленою позицією, відзначаємося з числа конкуренції ретельністю, швидкістю, а також підготовленістю до реалізацій завдань, що нам доручаються. Ми розвиваємося швидко, безустанно розширюючи нашу сферу послуг. Ми є провідною маркою. Ми торгуємо металевими відходами, електронним ломом і комп'ютерними компонентами. Зокрема ми пропонуємо купівлю і продаж дорогоцінних металів і рідкісної сировини. Нашими послугами користуються однаково як державні так і зарубіжні Клієнти. Стабільності своєї фірми ми досягли через інтенсивну роботу, а також гроно кваліфікованих спеціалістів.


Наша робота на практиці опирається на декількох важливих етапах, до яких входить купівля даної сировини за привабливими цінами, докладне зважування придбаних відходів, їх утилізацію і  фаховий рециклінг.

 

 


Для клієнтів, котрі не мають можливості постачання визначених матеріалів особисто, ми пропонуємо індивідуальний відбір матеріалів, у місці визначеному Клієнтом. У нашому розпорядженні є вантажівки, буси, а також лафети, які допомагають нам у транспортуванні металобрухту. Існує також варіант виконання демонтажу елементів металобрухту безпосередньо у Клієнта. Щоб провести думонтаж справно і безпроблемно ми користуємося професійним спектрометром.

За метали, що продаються нам, ми пропонуємо обрану Клієнтом форму платежу - готівкою або на вказаний банківський рахунок. В процесі співпраці, ми відкриті на довільні побажання клієнта. Ми приймаємо довільні кількості лому. Ми володіємо дозвільними документами на торгівлю металевими елементами, їх безпечне перевезення, а також утилізацію. Після втконання формальностей ми виставляємо - лист відходів. Стараючись якнайкраще захищати оточуюче середовище, ми ставимо на перше місце - високу якість надаваних послуг.

Ми нав'язуємо міцне співробітництво зі всілякими приватними суб'єктами також державними установами.

Наша пропозиція: